Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace č. 44 (25. 6. 2021)

25. 6. 2021

Vážení rodiče,
výlet se nám povedl. Děti byly moc fajn, vyšlo i počasí. Velmi děkuji maminkám paní Šlampové a paní Fulínové za pomoc.
Fotky jsou na Webáčku.

V pondělí 28. června připravím pro děti různé soutěže, hry a drobné výtvarné činnosti. V úterý 29. a ve středu 30. června se za mne bude suplovat. 
Jak už víte, 28. a 29. června končíme v 11:40 hodin, ve středu 30. června dostanou děti ve třídě vysvědčení, chvilku si popovídají a ještě před devátou půjdou domů.

Uplynulé týdny ve škole jsme doháněli, jen se z nás kouřílo... Děti v horku a rouškách pracovaly někdy až obdivuhodně.
Podařilo se nám dobrat téměř všechnu látku, na září toho ze 4. třídy moc nezbývá. Bude ale třeba učivo samozřejmě ještě zopakovat a hlavně upevnit. Je nutné přiznat, že spousta věcí se z hlaviček trochu vykouřila. Proto doporučuji úplně všem i o prázdninách mrknout alespoň na malé opakování základů. Na Školákově, který jsem doporučovala i během distanční výuky, si můžete vybrat podle toho, co Vaše dítě nejvíc "pálí". Také se přimlouvám za to, aby měly děti o prázdninách velkou nabídku vhodných knih. 

Hlavně těm, kteří měli na vysvědčení nějakou trojku, doporučuji přihlásit se na dvě prázdninové on-line konzultace. Konzultace je ale umožněna všem. Jen Vás prosím o telefonické přihlášení nejpozději den předem. Domluvíme se, co dítě potřebuje zopakovat a při setkání přes Skype pak budu první volat já. (Je třeba, aby dítě bylo včas připraveno u počítače, tabletu nebo mobilu.) Pokud bych z nějakého vážného důvodu musela konzultace přesunout, dám všem vědět přes WhatsApp.

Konzultace přes Skype po předchozím telefonickém přihlášení rodiči:
ve středu 28 . července 2021 od 10:00 do 11: 30 hodin
ve středu 11.  srpna 2021 od 10: 00 do 11:30 hodin

Děkuji Vám za spolupráci. Doufám, že příští školní rok v naší 5. B proběhne pouze ve školních lavicích a všechno budeme dobře zvládat.
Buďte zdrávi.
Stáňa Němcová

Ahoj čtvrťáci!
Na výletě jste byli moc fajn! Chci Vám udělat radost, a tak se v pondělí můžete těšit na hry a soutěže. Když bude hezky, budeme mít část programu i venku před školou. Mějte sportovní oblečení a obutí. Možná bychom také mohli připravit nějaké malé překvapení pro naše dvě nové spolužačky  - Lenku a Kristýnku, které s námi mají v září v páté třídě začít.
Těším se na pondělí.
Stáňa Němcová