Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k pátku 26. června 2020

23. 6. 2020

Vážení rodiče,

v pátek 26. června dostanou všechny děti vysvědčení.  
Příchod dětí z 3. B do školy bude stejný - v 8:00 hodin budou připraveny před vchodem na 1. stupeň. Tentokrát s námi budou i děti, které se učily u paní učitelky Gruberové a Štěpánkové. Po změření teploty půjdeme do třídy, kde si ještě krátce popovídáme a rozdám vysvědčení. Všechny děti musí mít s sebou i tento den roušku. Zhruba v 8:25 hodin se děti rozejdou domů.

V 8:30 hodin před vchodem na 1. stupeň školy pak rozdám vysvědčení dětem, které se učily doma a nepůjdou s námi do třidy.

Pokud bude chtít do třídy přijít 26. června některé dítě z domácího učení, musí přinést rodičem podepsané čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte. (Je možné si ho vzít u školy na sběrném místě.) 

Dejte mi, prosím, vědět, zda Vaše dítě přijde do třídy, nebo si převezme vysvědčení v 8:30 před školou.

Všechny děti, které se učily doma, přinesou 26. června učebnici z ČJ, AJ, dvě čítanky a učebnici z geometrie, ze které se budeme příští rok ještě učit.

Při známkování na vysvědčení jsem brala v potaz domácí práci (a to i snahu dítěte odevzdat úkoly pečlivě vypracované), dále známky za únor a část března ve škole a u dětí, které chodí od 25. května znovu do školy, i další školní  práci. Po 25. květnu jsme nepsali žádné prověrky.
 
Pokud budete potřebovat další informace, zavolejte mi.

Všem přeji krásné léto a hodně zdraví a děkuji za spolupráci.
Němcová